piątek, 23 lipca 2010

zmiany

Od września zaczynam naukę w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Niestety wiąże się to z pewnymi zmianami. Muszę wziąć urlop dziekański na Psychologii bo chciałabym przez pierwszy rok poświęcić się kostiumografii. W międzyczasie pozaliczam zaległe przedmioty z psychologii i na 3 rok wrócę z czystą kartą:). Jest mi cholernie szkoda tego roku:(.. tak naprawdę nie chcę brać tego urlopu:(, ale czuję, że powinnam..
To tyle na temat życiowych zmian;). Teraz o rzeczach przyjemnych:D i to bardzo:D.
W niedzielę wyjeżdżam do Warszawy na 3 dni i do Krakowa na 2 dni;). Oczywiście nie obejdzie się bez zakupów:P. (Musiałabym być wariatką, żeby nie poświęcić wypłaty w takim miejscu;)). Mam zamiar kupić tyle, ile będę w stanie przywieźć;P. Towarzyszyć mi będzie mój wspaniały mężczyzna:). Liczę na jego cierpliwość w trakcie zwiedzania tamtejszych galerii;). Na pewno zrobię mnóstwo zdjęć, które zobaczycie jak wrócę:).

Oto kilka moich MUST HAVE jeszcze tego lata;):
1. Spodnie marmurki (których za cholerę nie mogę nigdzie dostać!)
2. Jakaś cudna torebka w kolorze pudrowego, brudnego różu (posiadam jedną, ale druga nie zaszkodzi;)
3. Lakier do paznokci w kolorze miętowym, którego również nie mogę znaleźć(paranoja)
4. Okulary Ray Ban Aviator
5. Dużo, dużo koszulek;) (lubię te kolorowe, z napisami i nadrukami, bo wyglądają świetnie w zestawieniu z obcasami jak i trampkami, do sweterka jak i do marynarki)

I to tyle jak na razie:). W tym momencie zmierzam na masaż (nic przyjemnego:() i wracam tu w przyszłym tygodniu z ogromna ilością zdjęć i mam nadzieję - ubrań:)..