niedziela, 22 sierpnia 2010

Black dress

Po pierwsze chciałam napisać, że nie mam nikogo kto zrobi mi fajne zdjęcia w plenerze:(. Sama muszę sobie radzić, przez co moje zdjęcia nie są takie fajne jak niektórych.. Zrobię wszystko, żeby zmienić to w najbliższym czasie!
A teraz przyjemności:D:
Kupiłam swoją pierwszą w życiu czarną sukienkę i chyba mogę ją nazwać "małą czarną";). Znalazła ją siostra w H&M, podczas dzisiejszego chodzenia po sklepach. Jest śliczna i jedyna w swoim rodzaju.. I mimo swojego eleganckiego wyglądu i żabotu, który też jest, wiem że będzie wiele okazji, aby ją założyć. To tyle o sukience:).
Jakiś czas temu pisałam o moich must have. Mam dwie rzeczy z listy:). Marynarkę i buty.


Marynarka jest spełnieniem moich "marynarkowych" marzeń i będę ją nosić tak często jak będzie to możliwe.


Butami jestem tak oczarowana, że trudno jest mi je zdjąć z nóg nawet w domu:). Zakupy były udane, a kiedy takie są czuję się usatysfakcjonowana i spokojna;).

Do tego kupiłam jeszcze granatowe spodnie w Zarze, czarny szal i koszuleczkę;). Oczywiście nie obeszło się bez wejścia do Douglasa, gdzie pani, która tam sprzedaje dała mi zniżkę!! Dzięki temu jestem posiadaczką przepięknej wody perfumowanej ESCADA Ocean Lounge. Śliczny, słodki zapach, na każdą porę roku:). To chyba wszystko, jeśli chodzi o zakupy.
Chciałam jeszcze dodać, że 11 września mam rozpoczęcie roku w MSKPU:( i powiem szczerze, że ta myśl mnie przeraża..
Od września (2 razy w tygodniu, na początku i na końcu tygodnia) na blogu zaczną się pojawiać wpisy o tym, co każda z nas powinna mieć w swojej szafie..może nie powinna ale byłoby fajnie gdybyśmy to miały:). Przykłady będę czerpać od samej siebie i z książek o których pisałam wcześniej. Mam nadzieję, że będzie się podobać i będzie przydatne:)..

Buty - PROMOD
Marynarka- H&M
Koszulka - H&M
Szal - H&M
Sukienka - H&M