czwartek, 7 października 2010

Zakupoholizm

Jutro znowu zawitam w Warszawie i tym razem chciałabym zrobić tam niewielkie zakupy.
Ostatnio nie było nic godnego uwagi. Liczę na TopShop, o którym zawsze głośno ale szczerze mówiąc, za każdym razem wchodząc do tego sklepu nic mi się nie podoba:(
Za to River Island to chyba mój ulubiony sklep, w którym zawsze znajdę coś, na czym warto zawiesić oko. Kupiłam tam najfajniejsze torebki. Dobre wykonanie i jakość to podstawa, a na tą markę nie mogę narzekać.
Torebki, oprócz butów to mój ulubiony dodatek, dlatego kupuję je tak często;).
Jesień zaatakowała nas tak szybko, że musiałam zaopatrzyć się w cieplejszą kurtkę. No i zostałam posiadaczką takowej;). Długa, ciepła, w stylu militarnym. Wygląda świetnie w zestawieniu z czarnymi, wiązanymi butami na obcasie (choć ja widzę ją też w zestawieniu z jakimiś "futrzanymi" butami. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań).
Wiele osób zapytałoby mnie, czy nie szkoda mi pieniędzy na robienie zakupów tak często? Otóż odpowiedź brzmi:
NIE, NIE SZKODA MI PIENIĘDZY. NIE PIJĘ ALKOHOLU, NIE PALĘ PAPIEROSÓW, NIE IMPREZUJĘ BO JAKOŚ CZASU MI BRAK. ZAKUPY TO DLA MNIE PEWIEN RODZAJ ROZRYWKI, A DOPÓKI NIE POSIADAM DZIECI, WŁASNEGO DOMU I MĘŻA (CHOĆ FAJNIE BYŁO BY ZA CIEBIE WYJŚĆ PANIE T.:p), TO NIE MAM ZAMIARU TEGO ZMIENIAĆ:).
Tak,tak.. Jestem zakupoholiczką i dobrze mi z tym:D!!!!

Torebka - River Island
Kurtka - H&M
Bluzka - ECHO
Okulary - Chanel








poniedziałek, 27 września 2010

The dog days are over

Wczoraj w nocy wróciłam z Warszawy. Cały słoneczny weekend przesiedziałam w szkole.. Wróciłam i pada:(.
Uczelnia jest OK. Byłam potwornie zmęczona siedząc 12 godzin na zajęciach w sobotę ale wytrzymałam, nie poddałam się;). Jest mnóstwo zajęć, czeka mnie ogrom pracy, dużo wydatków ale liczę na to, że się opłaci i będę mogła spełnić swoje marzenia. Tęskniłam za domem i chciałam wracać. Cieszę się, że nie mieszkam w Warszawie. Mimo, że jest urocza, dużo się dzieje i ludzie są bardziej tolerancyjni, to stawiam na Trójmiasto;).
Niestety ze względu na to, że cały dzień leje, nie miałam wyboru i musiałam zrobić zdjęcia w domu. Nowym elementem tego setu są buty. Czarne, skórzane, zamszowe kozaki. Bardzo wygodne, bardzo kobiece. Szukałam takich dłuższy czas ale w końcu znalazłam te wymarzone;).
Tej jesieni moja szafa przepełniona jest kolorem czarnym. Czarne sukienki, czarne buty, czarne swetry, czarne torebki.. Ale czarny to uniwersalny i ponad czasowy kolor, więc nie mam zamiaru z niego rezygnować. Wręcz przeciwnie..mam dużo czarnych rzeczy na oku, które niebawem zajmą swoje miejsce w mojej szafie:).

Buty - Heavy Duty
Bluzka - Vero Moda
Leginsy - H&M
Zegarek - Parfois







czwartek, 16 września 2010

Warszawa

Od przyszłego tygodnia czekają mnie podróże z domu do Warszawy, dwa razy w tygodniu, co drugi weekend. Chyba nie będzie najgorzej mimo, że w jedną stronę podróż zajmuje 6 godzin..
W tym roku zaczyna się moja prawdziwa przygoda z modą i wierzę, że wszystko ułoży się tak jak powinno:).
Podoba mi się klimat MSKPU, podobają mi się ludzie i co najważniejsze, zaczęła mi się podobać stolica. Na pewno będzie to miasto, które nie raz mnie zainspiruje:).
A teraz najważniejsze: jeszcze rok temu w życiu nie założyłabym takiej sukienki, jaką mam na zdjęciach! Teraz mam takie dwie, w dwóch kolorach. Czarna jak na zdjęciu i oliwkowa, którą zaprezentuję innym razem:). I szczerze mówiąc, chyba nigdy nie dokonałam lepszego wyboru. Świetny materiał, świetnie układa się na ciele. Jest prosta, bez zbędnych marszczeń, gadżetów, guziczków, cekinów, itd. Stawiam na minimalizm;).

Sukienka - MANGO
Buty - PROMOD
Torebka - River Island
Rajstopki - H&M







wtorek, 7 września 2010

Ciepło, cieplutko

W poprzednim poście pisałam, że jadę na zakupy. I byłam.. Kupiłam co chciałam, ale jest tego sporo, więc w dzisiejszym poście pokażę tylko część nabytku:).
Po pierwsze sweter. Ciepły, długi, z łatami na łokciach, rozpinany, na guziki:). Podoba mi się bo mogę go nosić tylko do leginsów. Najfajniej komponuje się z tymi trochę błyszczącymi:).
Po drugie torba. OHHHHHHHH.. jak tylko zobaczyłam ją w jednej z gazet jakiś miesiąc temu stwierdziłam, że jest to rzecz, którą muszę mieć i która będzie nieodzowną częścią mojej jesiennej garderoby. Piękna, duża i puchata;)
W czwartek w nocy wyjeżdżam do Warszawy. Im bliżej rozpoczęcia roku w MSKPU (sobota, 11 września) tym większe mam obawy.. Ale do odważnych świat należy. Podjęłam tą decyzję i jestem z siebie dumna;). Trzymajcie kciuki!








Torba - River Island
Sweter - Pull&Bear
Leginsy - h&m
Buty - Promod

sobota, 28 sierpnia 2010

Porządki..

Sobota. A przyjęło się, że w każdą sobotę, każdy Polak sprząta;). Ja też postanowiłam zabrać się do pracy. Opróżniłam swoją szafę z rzeczy letnich, bo wątpię, żeby wróciły 35 stopniowe upały. I co się stało? Mam pustkę w szafie.. Latem nie mogłam upchać moich ubrań, a teraz mam pełno pustych wieszaków:(. Część rzeczy schowałam w kufrze, a niektóre dałam siostrze. Ale jest to powód, żeby ją zapełnić!! Ze względu na to, że ostatnio sprzedałam kilka rzeczy mogę tej jesieni zaszaleć:). Tak więc jutro wyruszam na poszukiwania torby, długiego swetra i jakiś bluzek (niestety musiałam zacząć robić listę potrzebnych rzeczy, bo jestem nieobliczalna jeśli mam na koncie pieniądze..a lista moich must have ma jakieś 3 strony a4;)).
Wrzucam zdjęcia mojej szafy po wielkim oczyszczaniu i ostatni set, jaki miałam okazję uwiecznić na zdjęciach:).





Buty - jakiś sklepik, nie pamiętam:(
Bluzka - VERO MODA
Spodnie - Pull&Bear

Moja, nieszczęsna, świecąca pustkami szafa:(: