sobota, 29 maja 2010

Brak czasu, a przy tym same nowości;)...









Powinnam częściej zamieszczać post i tak też będę robić, ale w tym tygodniu nie miałam kompletnie czasu.. Ostatnio moje życie nabrało rozpędu i z niczym nie mogę się wyrobić. Na szczęście w tygodniu znalazłam czas na zakupy (na nie mam go zawsze:D). Pojechałam do galerii i chyba pierwszy raz w życiu spędziłam tam tylko 2 godziny, gdzie zawsze zajmuje mi to jakieś 6 (wiem to chore:P). Dzisiaj, będąc na moim ulubionym sushi też zrobiłam malutkie zakupy:). W końcu kupiłam szminkę (Michael Kors), która jest idealna. Ma piękny różowy kolor, wygląda świeżo, dziewczęco, kusząco..po prostu wspaniale:). Lubię dobre kosmetyki i wiem, że warto w nie inwestować:). Kupiłam też zwykłe czarne baleriny w PRIMA MODA, jeansową torebkę z Reserved i okulary z H&M:) . W tym tygodniu moja szafa otrzymała kilka nowych ubrań:), a mianowicie: torbę, sukienkę w paski, bokserkę z palmami, balerinki z River Island, szarą sukienkę z Pull&Bear, żółty zegarek firmy Swatch, perfumy Emporio Armani "DIAMONDS", czarne jeansy, tunikę w grube pasy t-shirt i białą marynarkę ze Stradivariusa. Zdjęcia zamieszczam poniżej, ale nie ma tu wszystkich..zrobię resztę innym razem,jak będę to mieć na sobie:).

sobota, 22 maja 2010

Po raz drugi;)






Znowu piszę:P.. W sumie to chciałam tylko zamieścić nowe zdjęcia:). Robiłam dzisiaj bo miałam trochę czasu:). Przy okazji próbowałam możliwości nowego aparatu;). Oglądajcie i oceniajcie:)

obiacanki cacanki:P







Tak jak obiecałam wczoraj, dzisiaj będąc w domu, porobiłam zdjęcia swoich torebek:). Zabrakło jednej, bo moja siostra pożyczyła na ślub:).
Pierwsza torba: UNITED COLORS OF BENETTON
Druga torba: LOUIS VUITTON
Trzecia torba: H&M
Czwarta torba: ZARA
Piąta torba: UNITED COLORS OF BENTTON
Szósta torba: (nie pamiętam:P, ale kupiłam ją w jakimś obuwniczym sklepie:P)
TOREBKOM MÓWIMY ZDECYDOWANIE TAK!!:)

piątek, 21 maja 2010

Torby, torebki, torebeczki...






Chciałoby się mieć ich całe mnóstwo:)(przynajmniej JA, WIELKA KOLEKCJONERKA TOREBEK;)). Inna na każdy dzień tygodnia i miesiąca.. Najbardziej lubię te ogromne, z dużą ilością przegródek w środku:P. Kolor i fason zależałby od tego jaki miałabym nastrój danego dnia:).
Pierwszą rzeczą,jaką oglądam będąc na zakupach jest torebka, a że zakupy robię raz w miesiącu, (takie na fest:P), to już teraz mam ich całe mnóstwo:). Niedługo koniec miesiąca maja, więc wyruszam na kolejny zakupowy szał;). Tak, przyznaję bez bicia JESTEM ZAKUPOHOLICZKĄ.. To najgorszy nałóg ze wszystkich! Na szczęście mój jedyny;)). Torebka jest odzwierciedleniem kobiecej duszy;), całym jej dobytkiem, rzeczą bardzo osobistą, kryjącą w sobie wiele tajemnic:). Uwielbiam torebki. Oprócz zegarków, są moim ulubionym dodatkiem:). Przedstawiam kilka ulubionych, ukochanych propozycji (dzisiaj tylko te, które wyszukałam w internecie z racji tego, iż nie ma mnie w domu. Za to jutro wrzucę zdjęcia kilku swoich okazów:). Komentujcie, oglądajcie, oceniajcie:)

czwartek, 20 maja 2010

Pierwszy raz




To mój pierwszy wpis:). Trochę się obawiałam zakładania tego bloga.. Bo co jeśli nikt nie będzie go czytał? Okaże się to moją największą porażką;). Mam jednak ogromną nadzieję, że z czasem blog stanie się jednym z tych, które będziecie chcieli oglądać i czytać:). Na początek wrzucam 3 swoje fotki. Może nie są profesjonalne bo robione z samowyzwalacza, ale mniej więcej widać mnie na nich:). Zapraszam do odwiedzania bloga i szczerego komentowania, bo tylko w ten sposób będzie mógł być coraz lepszy:)..
ZDJĘCIE NUMER 1: okulary H&M, kurteczka H&M, koszula levi's, getry H&M, trampeczki H&M, torebka H&M
ZDJĘCIE NUMER 2: skórzana kurtka CACHE-CACHE, koszulka H&M, getry H&M, buty BAGATT, torba UNITED COLORS OF BENETTON
ZDJĘCIE NUMER 3: sweterek PULL&BEAR, koszulka PULL&BEAR, spodnie PULL&BEAR, buty HD, torba Louis Vuitton